W GALERII ARTEMIS odbył się dwupokoleniowy WERNISAŻ wystawy malarstwa : EUGENIUSZA TUKANA-WOLSKIEGO i utalentowanych dzieciaków, które pokazały urokliwe postaci "TUKANÓW".

Jak doszło do tego wydarzenia ?
"Najmłodsi mieszkańcy Wielkiej Wsi wzięli udział w konkursie plastycznym "TUKAN" Dzięki pani dyrektor Szkoły Podstawowej Marty Stochalskiej- Budzyn pomysł ten został zrealizowany w Przedszkolu Samorządowym wśród dzieci 6-letnich (przyszłych uczniów tej szkoły). Zadaniem dzieci było wykonać dowolną techniką obraz ptaka tukana. Spośród 25 prac wybrano 5 obrazów, które zostały wystawione w GALERII RAVEN podczas popołudniowego wernisażu Eugeniusza Tukana. MATYLDA, KAMIL, MATEUSZ, ADAŚ i KONRAD - dostali dyplomy uznania  oraz prezenty ufundowane przez Szkołę, pani dyrektor przedszkola Monika Klepacka kilka obrazów E.Tukana-Wolskiego - co z entuzjazmem przyjęli młodociani artyści i ich rodzice, oglądając podwójną wystawę w GALERII KERSTEN.

Rodziców zapraszamy do oglądnięcia zdjęć dostępnych w "Galerii Żabki" oraz pod linkiem https://www.facebook.com/bop2108/photos/pcb.2042112999430766/2042105466098186/?type=3&theater