Komunikat do rodziców dzieci w sprawie
składania wniosków w systemie e-rekrutacji

Szanowni Rodzice, w systemie e-rekrutacji na początkowym etapie składania wniosku należy wybrać każdym przypadku typ rekrutacji „Przedszkole. Umożliwi to złożenie wniosku zarówno do oddziału przedszkolnego w szkole jak i do przedszkola. Typ rekrutacji Oddziały Przedszkolne nie jest już aktywny. Zmiana ta została dokonana w celu umożliwienia Państwu złożenia wniosku, w którym będzie można wybrać zarówno przedszkole jak i oddział przedszkolny w szkole.

Dodatkowo informujemy, że na podstawie Uchwały nr XXXVIII/431/2021 Rady Gminy Wielka Wieś z dnia 28 października 2021 roku prawidłowym dokumentem potwierdzającym zatrudnienie rodziców w procesie rekrutacji jest zaświadczenie z zakładu pracy wg wzoru stosowanego przez Państwa pracodawcę.