Dnia  25 maja cała społeczność Przedszkola Samorządowego w Wielkiej Wsi z Oddziałem Zamiejscowym w Białym Kościele  spotkała się na sali GOKiS w Białym Kościele. Okazja do świętowania była ogromna ponieważ nazajutrz obchodziliśmy Dzień Mamy.

Występy małych artystów połączone z wręczeniem prezentów dla swoich rodziców to pierwsza część uroczystości.  Następnie odbyło się rozdanie nagród w przedszkolnym konkursie ekologicznym „EKO-instrument”.
Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo połączone z wieloma atrakcjami. Straż Pożarna z Białego Kościoła prezentowała sprzęt oraz udzielała instruktażu pierwszej pomocy przedmedycznej.  Można było również zdobyć pierwsze w życiu prawo jazdy z Autochodzikiem. Dzieci miały okazję poskakać na dmuchanych zamkach, zrobić brokatowy tatuaż czy kolorowe warkoczyki. Zabawę uświetnił również Miś Teddy Eddie, który rozweselał dzieci oraz uczył  języka angielskiego. Rodzice mogli w tym czasie skosztować pysznych ciast, grochówki oraz zakupić mały drobiazg na kiermaszu.

Dziękujemy:
Rodzicom za pomoc w organizacji pikniku,

Gminie Wielka Wieś za ufundowanie nagród w konkursie EKO – instrument,

firmie BEZPIECZNY KRAKOW.PL  alarmy – monitoring za ufundowanie nagród w konkursie EKO – instrument,

Straży Pożarnej z Białego Kościoła za obstawę naszej imprezy.

Pani Magdalenie Szymańskiej -Dyrektorowi GOKiS za użyczenie sali.

Pani Annie Zajączkowskiej – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Białym Kościele za użyczenie stołów i krzeseł.

Panu Jarosławowi Janeckiemu za sprzęt nagłaśniający.

Pani Annie Piechocie oraz Misiowi Teddy Eddie za wspólną zabawę.

Serdecznie dziękujemy!