W przedszkolu wielkie świętowanie... Dnia 26 października odbyło się "Pasowanie na przedszkolaka".

To ważny dzień w życiu dzieci, ponieważ od teraz są prawdziwymi przedszkolakami. Uroczystość rozpoczął "niegrzeczny Filipek" z  Teatru Bajdurka, który opowiedział dzieciom swoją historię jak dokuczał zwierzętom w lesie, kłamał i oszukiwał babcię oraz nie szanował przyrody. Za złe zachowanie spotkała go słuszna kara... Królowa pszczół rzuciła na niego zły czar i  wyrósł mu zielony, smoczy ogon. Filipek musiał naprawić wyrządzone szkody aby Królowa zdjęła z niego zaklęcie i od tej pory z łobuza stał się grzecznym i miłym chłopcem.
Taka to bajeczka z przesłaniem...laughing

Po przedstawieniu przedszkolaki, które pierwszy raz zawitały w nasze progi zostały przez Panią Dyrektor Monikę Klepacką pasowane na przedszkolaków, a w zamian za dzielne wystąpienie otrzymały dyplom oraz słodką niespodziankę, którą zabrały do domu.

Dziękujemy Radzie Rodziców za pokrycie kosztów teatrzyku.

My maluchy przyrzekamy:

* być od dziś przedszkolakami,

* nie grymasić i nie szlochać,

* zawsze swoje panie kochać,

* grzecznie bawić się i fikać,

* grzecznie zjadać z talerzyka,

* nauczymy się dziękować i porządnie się zachować,

* od dziś zawsze być zuchami i dobrymi kolegami.