Kwiecień to wyjątkowy czas, pełen pięknych zmian w przyrodzie, która powoli rozkwita - dlatego w piątek 19 kwietnia nasze przedszkolaki z grupy „Biedroneczki” i „Smerfy” uczestniczyły w magicznej wycieczce do Ośrodka „Zaczarowane Wzgórze” w Czasławiu. Na powitanie Przedszkolaki zostały ugoszczone w klimatycznej jadalni, gdzie był czas na zjedzenie sytego śniadanka, który dodał energii na kolejne godziny pełne wielu wrażeń. Dzieci bawiły się z animatorem, wykonały na warsztatach pamiątkowe bociany, zdobyły wiedzę o ziołach i roślinach oraz degustowały kanapeczki z pachnącym czosnkiem niedźwiedzim. Główną atrakcją wycieczki była wizyta w „wiejskim zoo”, gdzie dzieci karmiły kozy i króliczki oraz przejażdżka na kucykach z wykwalifikowanymi instruktorami. Na zakończenie przedszkolaki zjadły smakowity obiadek i bawiły się na placu zabaw. Śmiechu i radości dzieci nie było końca. Przedszkolaki spędziły wyjątkowy czas z wyjątkowymi ludźmi, którzy mają pasję i czerpią radość z tego co robią. Tego rodzaju wycieczki pozwalają odkryć w sobie miłość do otaczającego świata, a co za tym idzie szacunku do drugiego człowieka.