Przedszkolaki z Gr. „Biedroneczki” uczestniczyły w wycieczce do gospodarstwa Kozart w Zelkowie. Dzieci miały okazje zwiedzić okolicę i poznać wiele ciekawostek na temat Zelkowa i okolic. W gospodarstwie czekało na dzieci ekscytujące spotkanie z kozami, które okazały się być bardzo przyjazne i gościnne :) Dzieci angażując wszystkie zmysły doświadczyły wiele radości i pozytywnych emocji.  Gospodarze przeprowadzili bardzo ciekawą prelekcje na temat życia kóz i nietoperzy zamieszkujących teren gospodarstwa połączoną z warsztatami podczas których dzieci wykonały piękne kompozycje z darów łąk i pól. Dzieci bardzo aktywnie spędziły czas w gospodarstwie, chodząc po slakline czy kołysząc się na hamakach i huśtawkach. Na zakończenie dzieci z wielkim apetytem zjadły kiełbaskę z grilla. Niesamowite, jak dobroczynny wpływ na człowieka ma bliski kontakt z naturą i zwierzętami. To było wspaniałe doświadczenie, super energia, mnóstwo uśmiechu i radości.