Dziś w naszym przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka. 10 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca 102 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się na uroczystej akademii aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci z najstarszej grupy „Smerfy”. Podczas krótkiego występu dzieci z naszych „Biedroneczek”pięknie wyrecytowały wiersz Czesława Janczarskiego „Barwy Ojczyste” a następnie Pani Dyrektor uroczyście dokonała pasowania na przedszkolaka dzieci nowo przybyłych do naszego przedszkola. Uroczystość miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.