Andrzejki to stary ludowy zwyczaj, który przetrwał do dzisiaj. Andrzejki są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji; to czas czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami. Nasze przedszkolaki również chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Zebraliśmy się więc w by wspólnie się pobawić. Dowiedzieliśmy się co nas czeka w niedalekiej przyszłości i tej bardziej odległej. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy. Ten magiczny dzień wróżb i czarów bardzo spodobał się dzieciom szczególnie nasza fotobudka. Wszystkie wróżby przeplatane były zabawami, pląsami i tańcami przy muzyce oraz oczywiście dyskoteką andrzejkową.