10 kwietnia 2024 roku nasza grupa " Wesoła Gromadka" pojechała na wycieczkę do Urzędu Gminy Wielka Wieś. Przedszkolaki powitał zastępca wójta - Pan Karol Tucharz, który oprowadził nas po budynku gminy. Na początku dzieci odwiedziły sekretariat i gabinet wójta, gdzie z zaciekawieniem przyglądały się licznym dyplomom i pucharom zdobytym przez gminę. Dzieci z wielkim entuzjazmem zasiadały w fotelu wójta - może wśród nich znajduje się przyszły gospodarz ? smile Pan Karol Tucharz opowiedział o fladze i herbie gminy, poznaliśmy również najważniejsze ciekawostki dotyczące gminy. Ostatnim punktem wizyty była sala obrad, gdzie przedszkolaki zasiadając w fotelach radnych, mogli skorzystać z mikrofonu i opowiedzieć o swoich pasjach. Na zakończenie wizyty " Wesoła Gromadka " wręczyła na ręce Pana Karola Tucharza laurkę z podziękowaniami dla wszystkich pracowników Gminy Wielka Wieś. Dziękujemy za piękną wycieczkę, a pracownikom gminy życzymy dużo zdrowia i sukcesów w pracy zawodowej.