Święto Niepodległości to radosny dzień bliski sercom wszystkich Polaków. W dniu 10 listopada 2023 r. przedszkolaki z grupy " Wesoła Gromadka " wspólnie z dziećmi z przedszkola w Wielkiej Wsi świętowały 105 rocznicę odzyskania niepodległości. Oglądaliśmy piękną akademię przygotowaną przez " Starszaków " z grupy " Smerfy" , następnie zaśpiewaliśmy " Mazurek Dąbrowskiego ". Po zakończeniu programu artystycznego odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Dzieci z " Wesołej Gromadki " wyrecytowały wiersz Cz. Janczarskiego - " Barwy ojczyste ", a Pani dyrektor uroczyście powitała dzieci w gronie przedszkolaków. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Gratulujemy naszym wspaniałym przedszkolakom!