W dniu 19 grudnia dzieci z grupy Wesoła Gromadka uczestniczyły w warsztatach florystycznych, które prowadziła mama Ignacego - Pani Agnieszka Szumny. Pani Agnieszka opowiedziała przedszkolakom o swojej pasji ogrodniczej, jak wyrasta roślinka i jak dbać o swojej rośliny. Dzieci odpowiadały na zagadki dotyczące ogrodnictwa. Pod bacznym okiem Pani Agnieszki zdobyły umiejętności sadzenia roślin, które zabrały do swoich domów. Radość dzieci była ogromna, co widać było w ich zaangażowaniu w zajęciach. Każdy przedszkolak otrzymał potrzebne rzeczy do sadzenia roślin oraz kolorowanka i fartuszek, które przydadzą się do dalszych prac przy roślinach. Przedszkolaki bardzo serdecznie podziękowały Pani Agnieszce za przybycie, wręczając własnoręcznie wykonaną laurkę oraz życzenia świąteczne. Pięknie dziękujemy Pani Agnieszce Szumny za zorganizowanie warsztatów.