" Dzisiaj babciu i dziadku, składamy Wam najlepsze życzenia. Jesteście dla nas nie do zastąpienia. "

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, to dzień pełen uśmiechów, miłości i wzruszeń. 26 stycznia świętowaliśmy w grupie Wesoła Gromadka tę wspaniałą uroczystość. Przedszkolaki z grupy " Wesoła Gromadka" przedstawiły bogaty program artystyczny " Jak to się stało, że babcia i dziadek tworzą parę ? ".  Były to wzruszające scenki z życia babci i dziadka, piękne wiersze, piosenki oraz taniec do utworu " Chłopiec z gitarą". Mali artyści z przyjęciem prezentowali swoje role, a goście ze wzruszeniem odebrali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Dziękując za przybycie, dzieci obdarowały babcie i dziadziusiów pięknie pomalowanymi przez siebie talerzykami i laurkami. Atmosfera tej  uroczystości była wspaniała, brawom i podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Całość uświetnili rodzice zapraszając babcie i dziadziusiów na słodki poczęstunek. To była wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe twarze babć i dziadziusiów, dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Dziękujemy serdecznie wszystkim babciom i dziadziusiom za przybycie. Życzymy zdrowia, radości i wszystkiego dobrego.