Wyczekując pięknej pogody nadszedł 24 października... Dzień, w którym Tygryski razem z Żabkami wyruszyły poznawać świat :) Rano zjedliśmy pyszne śniadanko i przed godziną 10:00 przygotowani zajęliśmy miejsca w autokarze. Wyglądając przez szybę interesowało nas wszystko: przejeżdżające samochody, domy naszych dziadków, pieski na podwórku itd. :) Po przyjeździe na wyznaczone miejsce szliśmy spacerkiem oglądając jak spadają kolorowe liście. Dotarliśmy na miejsce! Przed nami ukazało się ogromne pole dyniowe, na którym leżała niezliczona ilość pięknych, pomarańczowych dyni. Razem z panią animatorką zagraliśmy w grę terenową, potem odwiedziliśmy czarodziejską jabłoń, piaskownicę wypełnioną ziarnami kukurydzy, oraz traktor, który zabrał dzieci na przyczepę. Następnie dzieci ozdobiły swoje dynie. Nie zabrakło również zdjęć na ściankach dyniowych. Szczęśliwi i troszkę zmęczeni wróciliśmy do przedszkola.