Tradycją naszego przedszkola są coroczne jasełka przygotowywane przez dzieci pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku: 15 grudnia 2023 r. w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się: nauczyciele, uczniowie oraz rodzice. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali zaś zdolni aktorzy i wokaliści.

Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa przeplataną baśnią o Dziewczynce z zapałkami szukających miejsca do schronienia na noc, którzy po bezowocnych poszukiwaniach zdecydowali się przenocować w stajni. Jednak to do nich i małego Jezuska przybyli tak honorowi goście jak trzej mędrcy i złożyli dzieciątku pokłon. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami.