Dzień 12 października okazał się „ magicznym” dniem dla naszego przedszkola. Odwiedził nas bowiem Iluzjonista, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki. Na scenie działy się rzeczy niezwykłe! Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat. Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. W magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, fruwały kolorowe chustki, pojawiały się króliki, marchewki i znikały jajka, Dzieci wypowiadały za czarodziejem magiczne zaklęcia, a wybrani asystenci osobiście brali udział w magicznych sztuczkach. Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci; „achom!” i „ochom!” nie było końca, mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach!  Naszego niezwykłego gościa nagrodzono gromkimi brawami!