Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany. W piątek  9 lutego br. w naszym Przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, pszczółkę, strażaka, Spider-Mana i wielu innych Super Bohaterów…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”  i ” Krasnoludek”. Jednym słowem zabawa na 102!!!. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Nasze przedszkolaki po zabawie tanecznej regenerowały siły przy słodkim poczęstunku.  Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu. Każdy na pamiątkę otrzymał kolorowy balon. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!