Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia, kwiatki  i upominki. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni, byli przemili, uczynni i sympatyczni.

Chłopcy wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach między innymi w porządkowaniu sali po zabawie. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.